Často kladené otázky

 • ?

  Vitamín D, často nazývaný sluneční vitamín, patří do skupiny vitamínů rozpustných v tucích. Naše tělo si ho produkuje samo pod vlivem slunečního světla. Jako živina má vitamin D pro tělo mnoho důležitých funkcí.

 • ?

  VitaSolaris D3 je vysoce kvalitní doplněk vitamínu D, který obsahuje vitamín D ve formě D3. To je důležité, protože výzkumy ukazují, že vitamin D3 získaný z přírodních zdrojů je formou vitaminu D, kterou tělo nejlépe vstřebává.

  Při výběru doplňků od NaturaMed Pharmaceuticals si můžete být jisti, že všechny jsou vyráběny v Norsku z nejlepších, nejčistších a nejpřirozenějších ingrediencí. Naše doplňky jsou na vysoké úrovni a v nejvyšší kvalitě.

 • ?

  1 tableta přípravku VitaSolaris D3 obsahuje 25 mikrogramů (1 000 IU) vitamínu D. Jedná se o maximální denní dávku vitamínu D ve formě doplňků stravy.

  VitaSolaris D3 od společnosti NaturaMed Pharmaceuticals obsahuje pouze vitamín D3 - pro nejlepší vstřebávání tělem. Totéž platí pro naše další doplňky, které obsahují vitamín D. Vitamin D3 je forma vitamínu D, která se tvoří, když je pokožka vystavena slunečnímu záření. Lze jej také najít v některých potravinách, jako jsou vejce a ryby. Vitamin D2 je syntetická varianta obsažená v některých lécích a doplňcích. Tělem je vitamín D ve formě D3 absorbován lépe než D2.. Studie ukazují, že ukládání vitaminu D v těle se zvyšuje, když se užívá vitamín D3, ve srovnání s užíváním vitamínu D2. Vitamin D2 se na plazmatické transportní proteiny váže méně než odpovídající metabolit vitaminu D3. To je hlavně důvod, proč se doporučuje užívat vitamin D3 v doplňcích stravy.

 • ?

  Vitamín D hraje ve vašem těle důležitou roli. Umožňuje mu vstřebávat vápník z jídla, které jíte. Tímto způsobem tělo získá stavební materiál, který potřebuje k vybudování a udržení silné kostry. Nedostatek vitamínu D může vést ke svalové slabosti a je vědecky prokázáno, že existuje souvislost mezi užíváním vitamínu D a udržováním správné funkce svalů. Vitamín D navíc podporuje imunitní systém, díky kterému nám zůstanete zdraví po celý rok!

 • ?

  Nejlepší je získat dostatek vitaminu D pobytem na slunci, konzumací mastných mořských ryb nebo užíváním doplňků stravy. Výzkum ukazuje, že pouze asi 20 % potřeby vitaminu D pochází z potravy - je tedy obtížné získat dostatečné množství pouze stravou. Proto se doplněk stravy stává řešením pro mnoho lidí. VitaSolaris D3 je doplněk stravy, který vám zajistí adekvátní hladinu vitamínu D po celý rok.

 • ?

  Doplnění vitamínu D se doporučuje prakticky každému. Ale je to důležité zejména pro lidi, kteří netráví mnoho času na slunci nebo nejedí tučné ryby 2-3krát týdně. Je třeba si uvědomit, že starší lidé neprodukují vitamín D v pokožce tak účinně jako dříve, a proto je vyšší pravděpodobnost jeho nízké hladiny. Ženám po menopauze také výrazně chybí vitamín D.

 • ?

  Vitamín D potřebujete hlavně během období špatného slunečního záření, například na podzim a v zimě. Vitamin D potřebuje každý. Bohužel více než 9 z 10 Čechů má v těle vitamínu D příliš málo.

 • ?

  Lidem starším 75 let doporučujeme užívat 2 000 až 4 000 IU (50–100 µg) denně (v závislosti na tělesné hmotnosti a přísunu vitamínu D v potravě) po celý rok. Nedávné studie ukazují, že senioři starší 75 let často mají nízkou hladinu vitamínu D. Vysvětlení spočívá v tom, že nejsou schopni produkovat vitamín D v kůži tak účinně, jako když byli mladší, a proto jsou více ohroženi jeho nedostatkem. Jedna malá tableta přípravku VitaSolaris D3 denně stačí ke k uspokojení doporučené denní potřeby vitamínu D u osob starších 75 let.

 • ?

  V Čechách není vzhledem k zeměpisné šířce v období od října do dubna dostatek slunce k tomu, aby se v kůži produkovalo potřebné množství vitamínu D. Suplementace vitamínu D je obzvláště důležitá během zimních měsíců, ale pokud nepobýváte denně na slunci, doporučuje se suplementace po celý rok.

 • ?

  Existuje mnoho důvodů pro nedostatek vitamínu D v těle, ale jedním z nejdůležitějších je skutečnost, že trávíme málo času na slunci, jsme hodně v práci nebo doma. Kromě toho jsou tu také dlouhé zimní měsíce bez slunce a málo potravin, které obsahují tento důležitý vitamín. A když 80% produkce vitamínu D v těle pochází z vystavení se slunci, nemělo by být překvapením, že ho máme tak málo.

 • ?

  Své balení VitaSolaris D3 zdarma můžete získat rychle a snadno. Vše, co musíte udělat, je vyplnit a odeslat objednávkový formulář na této stránce a Vaše bezplatné roční balení Vám bude brzy odesláno prostřednictvím České pošty. Platíte pouze náklady na dopravu ve výši 49 Kč. Balíček se bezpečně dostane do Vaší poštovní schránky. Rozhodli jsme se rozesílat VitaSolaris D3 zdarma, protože chceme podpořit Vaše zdraví.

 • ?

  Ano, objednáním doplňku VitaSolaris D3, brzy obdržíte roční balení zdarma přímo do Vaší poštovní schránky. Platíte pouze náklady na dopravu ve výši 49 Kč. V NaturaMed Pharmaceuticals si uvědomujeme, že vzhledem k zeměpisné šířce, ve které žijeme, trpí většina z nás nízkou hladinou vitamínu D. Abychom ukázali, že nám na Vás záleží, v rámci národní kampaně distribuujeme do každého domu v Čechách balení VitaSolaris D3 zdarma. Bereme to jako své poslání, a proto pomáháme Čechům starat se o své zdraví.

 • ?

  Obdržíte od nás pouze tuto jednu zásilku vitamínu D a zaplatíte pouze náklady na dopravu ve výši 49 Kč, pokud jste si neobjednali i jiný produkt.

 • ?

  Doporučená denní dávka: 1 tableta denně

  Složení (1 tableta): Vitamin D3 25 µg (500% RHP*)
  *RHP - referenční hodnota příjmu

  Poznámka: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu (náhradu) pestré stravy. Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité. Před použitím doplňku se doporučuje otestovat koncentraci 25 (OH) D v krvi a poradit se s lékařem nebo lékárníkem.

  Složení: maltodextrin, zahušťovadlo (celulóza, hořečnaté soli mastných kyselin), protihrudkující látka (fosforečnany vápenaté, oxid křemičitý), cholekalciferol (vitamín D3), hydroxypropylmethylcelulóza.

  Skladování: Skladujte v suchu a chladu mimo dosah dětí. Číslo výrobní šarže a datum spotřeby: na obalu. Vyrobeno v Norsku.

 • ?

  Naše obchodní podmínky naleznete ZDE

VitaSolaris balení Zdarma vitamín D pro všechny
ANO, prosím, zašlete mi vitamín D ZDARMA*!
*Platíte pouze 49 Kč za poštovné a balné
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se